Projektowanie lamp

Do zakresu naszych usług należy projektowanie lamp. W projektach uwzględniamy indywidualne pomysły Klientów. Jesteśmy otwarci na sugestie – możemy jedynie doradzić w kwestii oświetlenia, jak też wykonać projekt całkowicie opracowany przez Klienta. Służymy własnym doświadczeniem w branży oświetleniowej oraz znajomością aspektów technicznych w produkcji lamp. Oferujemy nasze pełne wsparcie merytoryczne. Gwarantujemy, że projekt zostanie wykonany przez pracowników naszej firmy z wykorzystaniem doskonałych jakościowo materiałów. Abażury lamp wykonujemy z tkanin własnych, dostarczonych przez Klienta oraz z tapet. Możemy także sprowadzić tkaninę wykorzystaną do wyrobu abażurów, w celu uszycia pasujących zasłon czy poduszek dekoracyjnych. Nasza oferta projektowania lamp nie ma ograniczeń – wszystkie modele widoczne na stronie możemy wykonać w innym rozmiarze, kolorze oraz o odmiennych elementach wykończenia.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==

Doradztwo w doborze lamp do wnętrz

Częścią naszej oferty projektowania lamp jest doradztwo w doborze lamp do konkretnych pomieszczeń. Dobór oświetlenia odpowiedniego do wnętrza jest bowiem istotną kwestią w projektowaniu funkcjonalnego i eleganckiego oświetlenia. Podstawowe zasady doboru oświetlenia do wnętrza to:

  • Ilość światła, jaką dostarcza lampa, powinna być dostosowana do aktywności użytkowników pomieszczenia – inny poziom luksów będzie potrzebny do spędzania czasu w sypialni, inny do widnej kuchni czy salonu z telewizorem,
  • więcej źródeł światła o mniejszym natężeniu daje efekt przyjemniejszy dla oka niż jeden jasny punkt oświetlający całe wnętrze, warto zatem zamontować lampy górne, boczne lub lampy podłogowe,
  • precyzyjne oświetlenie sprawdzi się m.in. przy biurku w pracowni, przy łazienkowym lustrze oraz przy kuchennym zlewie. W tych miejscach dobrze jest zastosować dodatkowe źródło światła, niezależnie od centralnego oświetlenia.